معرفی

تاریخچه شرکت

شرکت یوتاب آفرینش پارسیان

شرکت یوتاب آفرینش پارسیان در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ با شماره ۴۸۱۵۳۳ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده است و از همین تاریخ در دو فاز تولیدی و عرضه و توزیع محصولات بهداشتی فعالیت خود را آغاز نموده است. لازم به ذکر است مدیران این مجموعه از سال ۱۳۷۵ در فاز عرضه و توزیع محصولات بهداشتی مشغول به فعالیت بوده‌اند .در فاز اول شرکت یوتاب آفرینش پارسیان به عنوان اولین تولیدکننده برند تخصصی موبری و موزدایی (ایلیتوری و دپیلیتوری) در ایران با هدف تولید محصولات با کیفیت و قابل عرضه و رقابت در بازارهای جهانی فعالیت خود را آغاز نمود که باتوجه به کسب موفقیت‌های بدست آمده و روند رشد قابل قبول از سال ۱۳۹۶ با تأسیس شرکت نگارین آفرینش پارسیان بخش تولید را مجزا نمود.

demo-attachment-553-EE4I3519copy-61626
demo-attachment-135-g98
demo-attachment-285-Path-1373
demo-attachment-584-Inked1_LI

روند شرکت تا کنون

شرکت یوتاب آفرینش پارسیان

نگاه ویژه و متمرکز این برند تخصصی بر محصولات موبری باعث شد ، تا با تحقیقات فراوان وبهره گیری از دانش فنی و فرمولاسیون روز دنیا و استفاده از مواد اولیه مرغوب و موثرترین عصاره های گیاهی کاهش دهنده التهاب و اثرات ثانویه موبری ، در مدت نسبتاً کوتاهی جایگاه و استقبال مناسبی در بین مصرف کنندگان ایجاد کند و با سبدی بالغ بر ۲۳ نوع محصول در حوزه موبری وموزدایی ، به نیاز مخاطبان پاسخ دهد. برنامه تحقیق و توسعه شرکت در راستای بهبود کیفیت و محصولات جدید مبتنی بر نیاز مشتریان همچنان بر قوت خود باقیست. این شرکت در فاز عرضه و توزیع هم با توجه به سابقه دیرینه و کهن توانسته با بیش از ۲۰ سال فعالیت مستمر جایگاه بسیار قدرتمندی را بین هم‌نوعان خود ایجاد نماید و در حال حاضر با ۳ برند دیگر همراه با برند تولیدی خود در بازارهای تهران بزرگ و تمامی شهرستان های کشور نفوذ کرده و سهم بسزایی در بین رقبا کسب نماید. همچنین شرکت از شعبه معتبر و شناخته شده ای مانند پخش آرمان در شهرستانهای تهران ، کرج و قزوین بهره مند می‌باشد . لازم به ذکر است در شهرستانهای فاقد شعبه ، دارای نمایندگان معتبر و شناخته شده نیز می باشد.

معرفی اجمالی

فعالیت، معرفی تولید و چشم اندازهای شرکت

demo-attachment-141-Path-1357
demo-attachment-135-g98

موضوع فعالیت

موضوع اصلی فعالیت شرکت پس از سال ۱۳۹۶ همراه با تأسیس کارخانه نگارین آفرینش پارسیان در گرمسار و انتقال فاز تولید مجموعه به این کارخانه، صرفاً در زمینه خرید ، فروش ، صادرات ، واردات ، پخش و توزیع محصولات بهداشتی ، اعطای نمایندگی های داخلی و خارجی ، شرکت در کلیه نمایشگاهها ، عقد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقیِ داخلی و خارجی و هر نوع فعالیت مجاز مرتبط با موضوع فعالیت شرکت می باشد.

معرفی فاز تولید

شرکت یوتاب آفرینش پارسیان (برند هرمودر) به عنوان اولین و تنها برند تخصصی موبری و موزدایی در ایران با هدف تولید محصولات با کیفیت و قابل عرضه و رقابت در بازارهای جهانی فعالیت خود را با تولید پودرهای موبر آغاز نمود. و با توجه به روند رشد از سال ۱۳۹۶ و با تأسیس شرکت نگارین آفرینش پارسیان این مسئولیت را به شرکت جدید تفویض نمود و تمرکز جدی خود را بر روی فروش علمی و حرفه ای باتوجه به خلاء بازار ایران در این حوزه نهاده است.

چشم انداز شرکت

شرکت یوتاب آفرینش پارسیان با ایده خدمت رسانی به همه ایرانیان و با اعتقاد به یکپارچگی زنجیره تأمین کالا تأسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از دانش روز و تجربیات پرسنل خود و با حذف عوامل واسطه ای، از معدود شرکت های ایرانی می باشد که از بهترین و معتبرترین محصولات آرایشی - بهداشتی، دنیا را بصورت مستقیم از مبادی تولید به مصرف کننده نهایی می رساند.

برای ارتباط با ما کلیک کنید

جهت اخذ نمایندگی یا همکاری در بخش فروش می‌توانید با ما در ارتباط باشید